Romas Sadauskas-Kvietkevičius. Tikrasis šeimų maršas vyks Motinos dieną

Sakot, nedemokratiška būtų politikams nepaklusti daugumos rinkėjų valiai dėl visų tų LGBT reikalų? Lygiai taip pat demokratiškai XIX ir XX a. politikai priešinosi vergovės panaikinimui ir balsavimo teisės moterims suteikimui. Nes jų rinkėjams – baltaodžiams vyrams – buvo sunku atsisveikinti su savo privilegijuota padėtimi. Dabar vis dar veikia tas pats jausmas.

Prezidentūros užsakyta apklausa dar kartą patvirtino nusibodusią teoriją apie dvi lietuvas. Nepasiturintys pagyvenę vyrai iš provincijos ir progresyvus didmiesčių jaunimas gyvena skirtingose planetose. Jeigu esate vienas iš pastarųjų, giminės baliuje, pavyzdžiui, per Motinos dieną nebėkite nuo diskusijos politinėmis temomis su tetėnu Vaclovu iš Mikabalių. Jeigu jo neišklausysite ir neperkalbėsite jūs, tai išklausys Prezidentūra. Ir vadovausis jo, o ne jūsų nuomone.

Pasakykite, kad Motinos dieną pasveikinusiems savo mamas arba aplankiusiems jų kapus į „Didįjį šeimos gynimo maršą“ ruoštis jau nereikia. Nes jokios konvencijos nepakeis mūsų santykio su artimaisiais, ir jokie maršai neišsaugos to, kas nesiremia meile, o tik baime neatitikti priplėkusių tradicijų.

Daugiau Delfi. [2021-05-03 00:40]
Daugiau naujienų