Arkadijus Vinokuras. Apie „šeimos gynėjų“ susidomėjimą kaimyno išange ir tamsius maršo organizatorių užkulisius

Na, suprantu, kad problemos su išangėmis profesiniais sumetimais domina proktologus, bet kad šiaip žmonės, šimtai jų, nuo ryto iki vakaro rimtais veidais diskutuotų apie seksą „per aną galą“, sutikite, nėra normalu.

Štai, tik vienas iš šimtų „argumentų“ pavyzdžių, nes daugiau skaityti nepajėgiau, darėsi koktu: „O kaip tamsta pavadintumėte žmogaus išeinamąją angą, skirtą fekalijomis pašalinti? Gal žinote kitokį dviejų lyčių apibūdinimo metodą? Kam reikalingos sėklidės, kiaušidės, gimda, pieno liaukos? Kokia prigimtinė išangės funkcija?“. Ir toks natūralizmas yra kone visuose gausiuose komentaruose, entuziastingai pritariant svetimomis išangėmis susirūpinusiems rėmėjams.

Šeimos gynėjų susirūpinimas svetimomis išangėmis tapo jų deklaracijos kvintesencija. Paniekinantys žodžiai „iškrypėliai“, „pedikai“, „pi...astai“ ir t. t. liejasi kaip iš gausybės rago ir vaizduotėje, nori nenori, ima dėliotis klaikus šių dienų realybės vaizdas: valdžioje, TV ekranuose, teismuose ir, savaime suprantama, Eurovizijoje – vien pi...arai, neleidžiantys normaliems žmonėms normaliai gyventi, kurti šeimas ir gimdyti vaikus. „Jie“ esą tokie galingi, kad gali kaip mat išskirti bet kurią šeimą; labai paprastai – užpuolę tūlą šeimos vyrą ir tėvą paversti jį gėjumi.

Bet koks bandymas prieštarauti pateikiant mokslinius faktus, kad žmonių populiacijoje visada buvo ir bus tam tikras procentas homoseksualių asmenų, sutinkamas isterišku riksmu: atseit, tradicinė šeima pavojuje. Nė nebandyk aiškinti apie tai, kad Skandinavijos šalyse homoseksualių žmonių teisė tuoktis, kurti šeimas niekaip netrukdo tradicinėms šeimoms klestėti, gimdyti vaikus ir džiaugtis gyvenimu. Skandinavų laimės indeksas vienas aukščiausių pasaulyje. Akivaizdu ir, deja, mūsiškiai šeimos „gynėjai“ be galo nelaimingi.

Daugiau Delfi. [2021-05-03 19:40]
Daugiau naujienų