Šokinėjęs P. Gražulis – išteisintas: keista, kad pirmą kartą esu nekaltas

„Komisija nustatė, kad P. Gražulis nepažeidė Valstybės politikų elgesio kodekso, bet rekomendavo jam vengti visokiausių akcijų, susijusių su privačių įmonių reklamavimu. Išvadų rengėjai nustatė, kad tai buvo lyg ir protesto akcija ir jis pasirinko tokią formą – šokį. Atlygio jis negavo, tai buvo protestas prieš uždarytos sporto klubus“, – Eltai sakė Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė Aušrinė Norkienė. Išvadų projektą dėl P. Gražulio rengė Seimo narys liberalas Andrius Bagdonas ir „darbietis“ Viktoras Fiodorovas.

Primename, kad P. Gražulis su grupele žmonių, apsiavusių šuoliavimo batais, šoko skambant kūriniui „Kas nešokinės“, kuriame nepagarbiai minimi homoseksualūs asmenys. Ši akcija visuomenėje sukėlė šaršalą ne tik dėl galimų karantino reikalavimų pažeidimų, bet ir dėl pasirinktoje dainoje skambančio žodžio „p*deras“.

Paklaustas, kaip vertina akcijos organizatorių pasirinktą skandalingą dainą, politikas teigė nevartotinų žodžių kūrinyje neįžvelgęs. „O koks ten keiksmažodis? Negirdėjau aš ten“, – tvirtino politikas. Žurnalistei pridūrus, kad daina yra nukreipta prieš homoseksualus, P. Gražulis minėtiems asmenims negailėjo kritikos strėlių. „Nu tai labai gerai. Tai čia yra socialinis blogis homoseksualizmas. Bet ten man atrodo daugiau prieš p*derastus, nes p*derastai gal vaikus tvirkina, aš kiek žinau. Daug tų seksualinių iškrypimų, aš jų visų nežinau. Bet man atrodo, kad p*derastija yra vaikų tvirkinimas. Ar ne taip?“ – klausė politikas. P. Gražulis pridūrė nebijantis sulaukti ir kritikos dėl šokio, skambant skandalingai dainai. „Tegul kritikuoja mane visi homoseksualai. Kuo daugiau kritikuos, tuo geriau“, – tarstelėjo pašnekovas.

Daugiau Diena. [2021-06-10 15:25]
Daugiau naujienų