Parduotuvėje areštuoti 5 vyrai užsiėmę seksu. Vienas jų vedęs

Vyrai sulaikyti „The Marks & Spencer“ parduotuvės tualete Dubline, Airijoje. Šie įvykiai jau pradėti nagrinėti teismuose.

Paskutinė byla susijusi su 32 metų Brazilijos piliečiu, gyvenančiu Airijoje. Dublino apygardos teisme Gustavo Viturino pripažintas kaltu dėl viešo masturbavimo. Airijos nacionalinės policijos pareigūnas James Smith teismui sakė, kad jis kartu su kitu pareigūnu užtiko G. Viturino masturbuojantis parduotuvės tualete.

G. Viturino atstovas Paddy McGarry teigė, kad vyras iš pradžių neketino užsiimti seksu, jis tiesiog norėjo pabendrauti su kitu vyru. Taip pat pabrėžė, kad kitas vyras buvo suaugęs ir nepatyrė pažeminimo. Teisėjas Bryan Smyth į tai atsakė, kad būtina vertinti ir kitų pirkėjų būseną - jie nesitiki parduotuvės tualete pamatyti tokių veiksmų.

Šis atvejis jau penktas per savaitę. Dar keturi vyrai buvo apkaltinti nepadoriu elgesiu tos pačios parduotuvės tualete. Vienas iš vyrų prisipažino kaltu dėl seksualinio pobūdžio masturbavimo ir įžeidžiančio elgesio, nes jis griebė civiliais rūbais dirbančiam pareigūnui už užpakalio. Šio asmens advokatas teisme teigė, kad jis „neteisingai perskaitė signalus“.

Kiti trys asmenys (taip pat ir moterį vedęs ir vaikų turintis vyras) taip pat buvo apkaltinti nepadoriais veiksmais prieš slaptai dirbančius pareigūnus. Vyrai buvo paleisti už užstatą iki kito teismo, su sąlyga, kad jie laikysis atokiau nuo „Marks & Spenser“ parduotuvės.

Daugiau OutTraveler. [2021-07-27 08:20]
Daugiau naujienų