Laimėjęs aukso medalį olimpinis čempionas Tom Daley pasiuntė įkvepiančią žinutę

Tom stovint ant nugalėtojų pakylos, buvo galima pamatyti jo ašaras. Britų komanda po apdovanojimų ceremonijos žurnalistams kalbėjo apie tai, ką jiems reiškia milžiniškas laimėjimas. T. Daley skyrė laiko paminėti, kad šiose varžybose yra daugiau LGBT+ sportininkų nei „bet kuriose kitose olimpinėse žaidynėse anksčiau“.

Tomas Daley pasidalijo, kad būdamas jaunesnis jautėsi esąs „vienas“, „kitoks“ ir „niekur netiko“. Jis prisipažino, kad tikėjo, jog jis turi „kažką tokio, kas niekada nebus taip, kaip norėjo visuomenė“.

„Tikiuosi, kad bet kuris jaunas LGBT+ asmuo gali pamatyti, kad nesvarbu, koks vienišas tu dabar jautiesi, tu nesi vienas ir kad tu gali pasiekti bet ką“, - sakė T. Daley. - „Čia yra plati šeima, pasirengusi jus paremti“.

Jis tęsė: „Manau, kad tai vienas iš tų dalykų, dėl kurių nepaprastai didžiuojuosi, sakydamas, kad esu gėjus ir taip pat olimpinis čempionas“.

„Aš manau, kad tai kažkas tokio, kas labai įkvepia, nes kai buvau jaunesnis, maniau, kad niekada nebūsiu kažkuo ir nieko nepasieksiu dėl to, kas aš buvau“, - teigė T. Daley. - „Būti olimpiniu čempionu, tik parodo, kad gali pasiekti bet ką“.Daugiau Pink News. [2021-07-27 12:25]
Daugiau naujienų