Formulė 1 lenktynininkas Sebastian Vettel: „Kiekvienas turi teisę mylėti“

„Naujienose mačiau, kad dabartinė vyriausybė neturi pažangaus požiūrio į tam tikrus dalykus“, - sako S. Vettel, kalbėdamas BBC. - „Buvo daug diskusijų apie įstatymus, draudžiančius įvairaus amžiaus asmenims įgyti visavertį išsilavinimą ir nekalbėti apie tam tikrus dalykus, o tai, mano nuomone, yra visiškai neteisinga“.

Lenktynininkas pridūrė: „Taigi gimė idėja, kad prieš varžybas turime šią akimirką, kai galime paskleisti tam tikras žinutes, ir aš maniau, kad tai gera proga parodyti nedidelį ženklą“.

View this post on Instagram

A post shared by Sebastian Vettel (@vettelofficial)S. Vettel veiksmai sukėlė susižavėjimą Matt Bishop, „Aston Martin“ vyriausiajam komunikacijos pareigūnui, F-1 pasaulio veteranui ir „Racing Pride“ grupės įkūrėjui-ambasadoriui.

„Aš juokauju, kad kai atvykau čia prieš beveik 30 metų, buvau vienintelis gėjus F -1“, - sako M. Bishop.

„Dabar aš nesu toks, bet LGBTQ+ žmonės„ Formulėje -1 “vis dar yra retenybė. Taigi turėti tokį žmogų kaip Sebas, kuris yra heteroseksualus žmogus, kuris visiškai supranta, kad kiekvienam turi būti leista gyventi kaip nori, mylėti ir mylėtis kaip kam patinka, tai labai džiugina“.

Po S. Vettel veiksmų palaikymo žinutės atkeliavo iš visos LGBTQ+ bendruomenės, taip pat iš Lewis Hamilton, kuris „Instagram“ paskelbė pranešimą, kuriame pažadėjo „kitą kartą apsirengti tais pačiais marškinėliais“.

„Buvau nustebęs, kad tai buvo toks didelis dalykas“, - prisipažįsta S. Vettel. - „Idealiu atveju neturėtų būti jokios reakcijos, nes tai tiesiog normalu“.

„Yra šalių, kuriose vis dar ginčijamasi ar gėjų santuokos turėtų būti teisėtos, ar ne. Aš manau, santuokų mums visiems užteks. Heteroseksualiems žmonėms nėra skirtumo ar gėjams leidžiama tuoktis ar ne, bet tai didelis skirtumas gėjams turėti galimybę tuoktis kaip ir visiems kitiems“, - sakė lenktynininkas.

Daugiau BBC. [2021-09-12 14:51]
Daugiau naujienų