Oficialu: aktorius Garret Clayton ir jo partneris Blake Knight susituokė

„Teen Beach Movie“ žvaigždei G, Clayton ir scenaristui B. Knightui tai buvo ilgas kelias. Jiedu pradėjo susitikinėti 2011 m., susižadėjo lankydamiesi Islandijoje 2018 m., o vėliau buvo priversti du kartus atidėti savo vestuves dėl pandemijos.

View this post on Instagram

A post shared by Garrett Clayton (@garrettclayton1)Pora susituokė privačioje rezidencijoje. Jaunikius lydėjo jų mamos. Po ceremonijos svečiai šventė pievelėje žaisdami kroketą, taip pat kitus žaidimus. „Mes tikrai norėjome, kad vestuvės būtų linksmos“, - paaiškino G, Clayton. - „Smagu būtų ne tik mums, bet ir visiems“.

Laiminga pora sakė, kad jie džiaugiasi galėdami pradėti naują gyvenimą kartu, ypač todėl, kad ilgą laiką, net kai jiedu susitikinėjo, G. Clayton niekada nemanė, kad neslėpti savo jausmų tos pačios lyties asmeniui bus įmanoma. Karjeros pradžioje jam buvo patarta neprisipažinti esant gėjumi, jau nekalbant apie savo santykių viešinimą.

View this post on Instagram

A post shared by Garrett Clayton (@garrettclayton1)„Kai pirmą kartą oficialiai prakalbome savo santykius, man buvo liepta būti spintoje ir niekas net nežinojo, kad mes buvome kartu“, - prisiminė G. Clayton. - „Man pakankamai daug kartų buvo pasakyta: „Jei išeisi, negalėsi turėti 80 procentų vaidmenų, kuriuos būtum vaidinęs, jei tik liktum spintoje“

View this post on Instagram

A post shared by Garrett Clayton (@garrettclayton1)Daugiau Advocate. [2021-09-13 08:23]
Daugiau naujienų