Vilniuje prie namų užpulti gėjai nesijaučia saugūs: niekada nežinai, kas tavęs laukia

Susidūrimas su nepažįstamais vaikinais Tomui ir jo širdies draugui Arnui Raulinaičiui atvėrė akis – vaikinai tą pačią naktį susikrovė daiktus ir išsikraustė gyventi kitur. Bet pamiršti išpuolio jie iki šiol negali, nors po kruvinų įvykių praėjo jau daugiau kaip 2 metai – ilgą laiką policijos ir prokuratūros pareigūnų stalčiuose gulėjosi baudžiamoji byla pagaliau atsidūrė teisme, tačiau jos baigties taip ir nematyti.

Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį tęsė baudžiamosios bylos, kurioje 22 metų vilnietis Albertas Kratkovskis (Albert Kratkovski) yra kaltinamas dėl viešosios tvarkos pažeidimu ir neapykantos kurstymu dėl seksualinės orientacijos, nagrinėjimą. Šioje byloje dar ikiteisminio tyrimo metu pareigūnai nukentėjusiaisiais buvo pripažinę abu vaikinus, tačiau surašydami kaltinamąjį aktą prokurorai nusprendė, kad per užpuolimą nukentėjo tik T. Kirša, todėl tik jam yra suteiktas nukentėjusiojo statusas.

Bylos duomenimis, dar 2019 m. birželio 30 d. naktį, apie 2.30 val. Vilniuje, Subačiaus g., A. Kratkovskis daugiabučio namo laiptinėje užpuolė T. Kiršą ir A. Raulinaitį – vyrus išvadino „pederastais“, aiškino, kad reikia juos sumušti, o paskui mažiausiai tris kartus T. Kiršui smogė į veidą. Jo draugas A. Raulinaitis iš karto puolė kviestis pagalbos – paskambino policijos pareigūnams ir greitosios pagalbos medikams.

Daugiau Delfi. [2021-09-22 08:30]
Daugiau naujienų