Ir moteris, ir vyrus žavėjusio Freddie Mercury kita pusė: gėda dėl šypsenos, skrydžių baimė, pirkimo manija

Asmeniškai Freddį Mercurį pažinoję žmonės negalėjo atsistebėti jo dvilypimu. Gyvenime jis buvo kuklus, į nuošalę atsitraukti linkęs ir net naivus. Freddis visą gyvenimą jautė skrydžio baimę, nenoriai bendravo su žiniasklaida ir ypač skrupulingai tikrino visas nuotraukas, kuriose atsidurdavo jo veidas, mat gėdijosi savo šypsenos. Freddis turėjo keturis papildomus dantis, tačiau niekada taip ir nesutiko jų pašalinti, nes buvo įsitikinęs, kad tai pakenks jo balsui.

Visgi vos įžengęs į sceną jis tapdavo absoliučiai kitu žmogumi – energingu, nesustabdomu, net arogantišku. Vėliau ne sykį yra pripažinęs, jog scenoje tarsi persikūnydavo.

Tiesa, Freddžiui pradėjus mėgautis visais gyvenimo teikiamais malonumais, dvi jo pusės ėmė ryškėti ir realiame gyvenime. Naivųjį jo pradą pradėjo temdyti tamsioji pusė – įgimtą kuklumą vis dažniau keitė arogancija, drovumą – atviras paleistuvavimas. Minios vyrų ir moterų lankėsi ne tik vakarėliuose jo svetainėje, bet ir miegamajame. Ėmė ryškėti Freddžio pirkimo ir didybės manija – jis į namus tempė už milžiniškas sumas įsigytus pompastiškus pirkinius.

Tik stojęs akistaton su klastinga liga – AIDS – Freddis nurimo. Ilgainiui atlikėjas visai pasitraukė į nuošalę – nenorėjo, kad kiti matytų jį nusilpusį, smarkiai sulysusį, bejėgį. Paskutinį – 45-ąjį – gimtadienį Freddis atšventė tyliai, taikstydamasis su mintimi, kad jo gyvenimas eina į pabaigą...

Daugiau LRT. [2021-10-10 19:00]
Daugiau naujienų