Atsiskleidimo (Coming Out) diena pirmą kartą paminėta Europos Parlamente

Šios dienos proga Europos Parlamentas surengė internetinį renginį, kurio metu ES institucijų darbuotojai dalinosi mintimis ir nuveiktais darbais lygybės užtikrinimo srityje. Diskusijos metu buvo kalbama apie tai, kaip Europos Parlamento darbo kultūra gali skatinti įtrauktį ir sukurti saugią bei palaikančią aplinką visiems LGBTIQ+ darbuotojams.

Diskusijoje dalyvavę dalyviai pabrėžė, kad atsiskleidimas yra procesas, kuris apima tiek pripažinimą sau kas tu esi, tiek atvirą kalbėjimąsi su aplinkiniais. Kartu jis leidžia kiekvienam LGBTQ+ nariui jaustis patogiai darbe, mat tai keičia ir aplinkinių elgseną ir pokalbių temas, kuriomis kalbama pavyzdžiui kavos pertraukų metu.

„Jums nebereikės mandagiai šypsotis ir palaikyti pokalbio apie vaikus, nors tiesa kai kurios LGBTQ+ šeimos jau jų turi, ar apsimesti, kad suprantate apie kalbą jūsų kolegos kai dalinasi asmeninio gyvenimo smulkmenomis“, - sakė vienas kalbėtojų dalindamasis savo atsiskleidimo istorija.

Tiesa, renginyje pažymėta, kad nors LGBTQ+ bendruomenės atstovų padėtis Europos Parlamente gerėja, yra dar daug iššūkių, kuriuos reikia įveikti. [2021-10-12 12:32]
Daugiau naujienų