Apgaule išviliotą vyrą Talibanas išprievartavo ir sumušė, moteris verčia sekso vergėmis

Kovotojai taip pat privertė vyrą nurodyti tėvo telefono numerį, kad jie galėtų jam pasakyti, jog jo sūnus yra gėjus.

Artemis Akbary, kuris dabar gyvena Turkijoje, sako: „[Talibanas] bando pasakyti pasauliui„ mes pasikeitę ir neturime problemų dėl moterų teisių ar žmogaus teisių. Jie meluoja. Talibanas nepasikeitė, nes nepasikeitė jų ideologija. Mano draugai Afganistane bijo, jie nežino, kas jiems nutiks ateityje, todėl jie tiesiog bando slėptis“.

Jis priduria, kad grėsmė LGBT žmonėms Afganistane yra didesnė nei tada, kai 1996–2001 m. jie buvo valdžioje. Talibanas dabar valdo socialinę žiniasklaidą kaip būdą rinkti informaciją ir vilioti į spąstus žmones.

Ne ką geresnė Afganistano moterų padėtis. Pranešama, kad Talibanas ėjo nuo durų iki durų ir privertė 12 metų mergaites „susituokti“ su kovotojais ir taip tapti sekso vergėmis bei grasino visiems, padėjusiems Vakarų pajėgoms mirties bausmėmis.

Najla Ayoubi, buvusi Afganistano teisėja ir aktyvistė, dabar gyvenanti JAV, sakė, kad Talibano kovotojai padegė moterį, nes maistas, kurį ji buvo priversta jiems gaminti, jiems nepatiko. Pasak jos, nemažai moterų buvo paguldytos į karstus ir išsiųstos į kaimynines šalis, kad jos galėtų būti naudojamos kaip sekso vergės.

Daugiau Independent. [2021-10-14 08:30]
Daugiau naujienų