Taivanas pasirinktas rengti „WorldPride 2025“

„WorldPride Taiwan Team 2025 norėtų padėkoti visiems, kurie nušvietė kelią, padėkoti InterPride, kuri sukūrė šią nuostabią organizaciją ir platformą, ir padėkoti mūsų rėmėjams, kurie suteikė šią nuostabią galimybę Taivanui ir Azijai“, – sakė Darien Chen, Kaohsiungo Pide spaudos atstovas. - „Tai yra ketverių metų kelionės pradžia, kurios metu planuojame paskatinti pokyčius Azijoje, skleisti „InterPride“ misiją ir kalbėti apie žmogaus teises pasaulyje“.

„WorldPride“ kovoja už LGBTQ+ teises pasauliniu mastu. Organizacijos Pride renginius sudaro žmogaus teisių konferencijos, koncertai ir eitynės.

„InterPride“ benrapirmininkas Julian Sanjivan sakė: „WorldPride šiame regione sukurtas didelį poveikį, labai reikalingą LGBTQIA+ bendruomenės matomumui ir geresniam supratimui apie žmogaus teises, tuo pačiu suteikiant galimybę milijonams žmonių iš aplinkinių šalių ir teritorijų, įskaitant Kiniją, Honkongą, Japoniją, Pietų Korėją, Malaiziją, Singapūrą, Tailandą, Filipinus, Vietnamą ir Indoneziją, dalyvauti renginyje.

„WorldPride“ anksčiau vyko Romoje, Jeruzalėje, Londone, Toronte, Madride, Niujorke ir Kopenhagoje. 2023 metais šis renginys vyks Sidnėjuje.

Daugiau Advocate. [2021-11-22 12:42]
Daugiau naujienų