Likus savaitei iki žiemos - naujas Raskevičiaus planas dėl partnerystės įstatymo

Žmogaus teisių komiteto (ŽTK) pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius Delfi tvirtina, kad Partnerystės įstatymas Seimui bus pateikiamas tik tada, kai projektui bus užtikrintas garantuotas palaikymas balsavimo metu.

„Mano asmeninė pozicija yra tokia, kad su Partnerystės įstatymo projektu į plenarinių posėdžių salę turime sugrįžti tada, kai turėsime užsitikrinę 100 procentų, kad pateikimo stadija pavyks. Nes jeigu antrą kartą nepavyktų pateikimas, vargu ar šitoje kadencijoje šis klausimas gali būti sprendžiamas. Todėl manau, geriau daryti tai lėčiau, bet užtikrinčiau“, – Eltai sakė T. V. Raskevičius.

Pasak Laisvės frakcijos parlamentaro, šiuo metu vyksta susitikimai su kitų politinių jėgų atstovais, kuriuose derinamos projekto detalės siekiant užsitikrinti pakankamą paramą įstatymo pateikimui.

"Išsižadėjo ir naujų pažadų – nuo šiandien Tomas Vytautas Raskevičius nebekalba nei apie rudenį, nei apie rudens sesiją, o tik kad teiks tada, kai bus 100% parama. Lyg parama nepriklausytų nuo pačios Laisvės partijos pozicijos. Gėda dėl tokios išdavystės", - į Seimo nario pareiškimą reagavo režisierius Romas Zabarauskas.

"Skaitau ir negaliu patikėti savo akimis. Iš tiesų tai reiškia, kad dar trūksta balsų. Artėja biudžeto priėmimas - jei juo nebus pasinaudota gauti reikiamą palaikymą - tai viskas. Galime laidoti šį klausimą. Įdomu - ar Laisvės partija sakys, kad ir šis klausimas nėra jiems esminis? Išbandymas valdžia - ne kitaip. Ir kol kas egzaminas laikomas prastokai", - sako visuomenininkas. Mantvydas Noreika.Daugiau Delfi. [2021-11-22 19:08]
Daugiau naujienų