Atiduok savo BALSĄ už Rasą Račienę - LRT Metų apdovanojimai

"Metų valstybės kūrėjo/-os nominacija siekiame kuo plačiau paskleisti žinią apie šiuos lyderius ir lyderes, jų atliekamus darbus ir įdedamas pastangas visuomenės bei svarbių tikslų labui. Bendradarbiavimas su LRT yra išskirtinai svarbus telkiant Lietuvos visuomenę atpažinti svarbius darbus ir įdėtas pastangas, kurios prisideda prie mūsų visuomenės tobulėjimo ir tarpusavio supratimo", - skelbia LRT.

GayLine.LT kviečia visus susivienyti ir parodyti, kad kova už lygiateisiškumą mums yra svarbi. Balsuokime ir parodykime, kad mums tai rūpi.

LRT pateikia argumentus, kodėl Rasa Račienė buvo pasirinkta kandidate nominacijai gauti: „LGBT vaiko mama, medicinos mokslų daktarė Rasa Račienė viešu laišku kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą. Laiške moteris prabilo apie Lietuvoje tvyrančią atmosferą – LGBT bendruomenės nariai kasdien sulaukia užgauliojimų, o kartais ir tiesioginių grasinimų. Sulaukusi kvietimo susitikti ir pasikalbėti asmeniškai, R. Račienė teigė pasijutusi išgirsta. Lietuvoje ji tapo balsu visų, kovojančių už lygias teises ir turinčių vilties, kad mūsų šalis priims pagarbų ir orų Partnerystės įstatymą.“

BALSUOTI už Rasą - Metų pilietinė iniciatyva galima ČIA. [2021-11-24 08:35]
Daugiau naujienų